fa-IR   English (United States)
درباره ما
دسته بندی کارخانه
تاریخچه

شرکت آذربام در سال ۱۳۷۲ به منظور تولید عایقهای رطوبتی و انواع قیرهای صنعتی توسط بخش خصوصی تاسیس گردیدو در سال ۱۳۷۷ کلیه مراحل اجرایی کارخانه به اتمام رسید و در همان سال به صورت رسمی افتتاح گردید.
این مجموعه توسط کادر فنی مهندسی داخلی و خارجی و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینی بالغ بر ۴۰۰۰۰ متر مربع و زیر بنای ۱۵۰۰۰ متر مربع احداث گردید.

 آذر بام تاریخچه 

این مجموعه با توان تولید ۲۰۰۰ تن انواع پرایمر ۱۵۰۰۰۰۰۰ متر مربع عایق رطوبتی و ۱۵۰۰۰۰ تن قیر های صنعتی در سال در رده بزرگترین کارخانجات تولیدی عایق رطوبتی و انواع قیرهای صنعتی در خاورمیانه بوده که عمده مصرف محصولات این شرکت در عایق بندی و زیر سازی ساختمان ها و جاده ها می باشد.
این شرکت با توجه به شرایط متنوع آب و هوایی، محصولات متنوعی را تولید و به بازار عرضه میکند. چنانچه محصولات این شرکت در سردترین و گرمترین نقاط جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

 

معرفی کارخانه آذر بام

 

واحد قیرسازی


 واحد قیرسازی 

 واحد قیرسازی 

واحد قیر سازی شرکت آذربام به منظور تولید انواع قیرهای صنعتی و در جهت افزایش سطح کیفی و مساعدت در افزایش سطح تولید ملی در سال 1386 با همت و تلاش مهندسین و متخصصان داخلی و خارجی تاسیس و در سال 1387 به بهره برداری رسید.
این واحد محصولی از برج تقطیر پالایشگاهها بنام (VB) را به انواع قیرهای 85/100 و 60/70 و 40/50 و غیره تبدیل می کند که ظرفیت اسمی این واحد 600 تن در روز بوده و تا 1200 تن در روز نیز قابل افزایش می باشد.
واحد قیرسازی دو واحد می باشد که ظرفیت هرکدام 1000 تن که ظرفیت کل 2000 تن بوده و تا سقف 3000 تن قابل ارتقا می باشد.

Share نسخه مخصوص چاپ
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت آذربام محفوظ میباشد.
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟